مهرسازی و چاپ نوین را بیشتر بشناسید

مهرسازی و چاپ نوین بیش از یک دهه فعالیت درخشان دارد. طراحی انواع کارت ویزیت. تراکت. سربرگ. سرنسخه را شامل میشود. ساخت انواع مهرها نیز شامل میشود .

راز ماندگاری ما بر اساس مشتری مداری. کیفیت و وسواس است. البته قیمت مناسب و رضایت مشتری نیز میباشد.

سخنی با شما:

از مهمترین اصول برای سفارش هر محصولی:

مشتری مداری.

خوش قولی و تعهد.

کیفیت و قیمت مناسب است.

همچنین سفارشات مهر و محصولات چاپی.

دقت ساخت و طراحی اصولی از الزامات است.

مهرسازی نوین سفارشات مشتری را با تمام توان و دلسوزانه ارائه میکند.

فاکتورهای مهر خوب چیست؟

یک مهر هر چقدر هم ارزان باشد. اولین شاخص آن خوانایی مهر و کیفیت چاپ است. اگر مهر خیلی ارزان سفارش دهیم. ولی چاپ روی کاغذ آن دارای حروف ناخوانا باشد. گویی پولمان را دور ریخته ایم.

مهرسازی و چاپ نوین روی ساخت مهر. دقت و وسواس خاصی دارد.مهر سفارش داده شده. باید خوانا و خوش نقش باشد. و یکدست کار کند. بدون گیر.

این مهم همیشه مد نظر ماست. حتی اگر مهر سفارش داده شده ناخوانا باشد. باطل و مجددا ساخته میشود. این یعنی ارزش نهادن به هزینه .و البته خواسته ی مشتری.

در طراحی و محصولات چاپی هم این اصل صدق میکند. کارت ویزیت. تراکت. فاکتور. سربرگ و سرنسخه. با دقت تمام و استانداردهای چاپ طراحی و تحویل میشود.

بر این اساس کیفیت را نباید فدای ارزانی کرد. محصولی که شما استفاده میکنید. اعم از مهر و محصولات چاپی باید در خور شما باشد. با کیفیت و شکیل و مناسب. بی شک روی کسب و کارتان تاثیر بسزایی دارد. حال بپردازیم به سابقه کاری و کارنامه ی مهرسازی و چاپ نوین.

و اما تاریخچه ما …

مهرسازی و چاپ نوین سبز ابتدا از پشت پنجره ی مسکونی شروع شد. بنده کارمند دولتی بودم. صبح تا ظهر سرکار و اداره ی خود بودم. درآمد کم مناسب گذران زندگی نبود. روزی به این نتیجه رسیدم .که باید برای خود شغل دومی به دست بیاورم. از یک دستگاه مهرسازی ارزان و کوچک شروع کردم. صبح اداره و عصر پشت پنجره.

با یک بنر که سر کوچه ی منزلمان بود شروع کردم. شبها با موتور سیکلتی که داشتم میرفتم و لیبل میچسباندم. کنار مغازه ها و بانکها. لیلبی با این محتوا: مهر فوری تحویل در محل.

به طوری که تبلیغاتم را گسترده کردم و شروع به کار کردم. شاید هفته ای یک مهر هم گیرم نمیامد که بسازم. ولی دلسرد و نا امید نشدم. با صبر و تلاش مشتری به دست اوردم. با حقوق کم اداره و اندک پولی که داشتم یک وانت خریدم. وانت را به عنوان تابلو سر کوچه پاک کردم.

با اینکه شهرداری خیلی اذیتم کرد جسورانه ایستادم. به طوری که مشتریانم زیاد شدند. خلاصه سرتان را درد نیاورم. یک شب تصمیم گرفتم دیواره پنجره را خراب کنم و درب کار بگذارم. این گونه بود که صاحب مغازه شدم و مشغول شدم. به طوری که صبح وقتی اداره میرفتم مشتری زنگ میزد. میگفت پشت درب مغازه هستم کجایید؟.

در نهایت از اداره ای که مشغول به کار بودم  استعفا دادم. کاملا و تمام وقت شروع به کار کردم.

و اما امروز…

بعد از مدتی مجوز رسمی از اتحادیه محترم مهر و کلیشه و لیتوگراف گرفتم.

دقیقا از سال87 تا به امروز به حول و قوه الهی مشغول به کار هستم.

خدا را شاکرم که استقلال کاری و شغلی دارم.

با تمام سختی ها و نوسانات بازار تلاش میکنم . کارهایم باید خوب و مشتری پسند باشد.

حتی شاید باورتان نشود .شبهای من داخل مغازه ام سپری میشود.

تلاش و علاقه و امید یکی از چیزهاییست که انسان را به مراحل موفقیت میرساند.

افتخار میکنم که با خیلی از شرکت های معتبر و بزرگ. پزشکان و مهندسان متخصص و افراد خوب و موفقی کار میکنم.

در آخر امیدوارم همه ی جوانان عزیز کشورم به آرزوهای خوب و اهداف سازنده و مفیدشان برسند. با صبر و تلاش و توکل بر خداوند مهربان.

مخلص شما: ابوالفضل سبزعلی

در یک کلام:

ما عاشق ایده های جدید هستیم.

مبتکر و خاصیم.

ما انتقاد پذیر و منعطفیم.

ما شبانه روز و همیشه در دسترسیم.

هر گونه سوال و پرسشی داشتید درخدمتیم.

قیمت های ما دارای صرفه اقتصادی است.

طراحی و ساخت در کوتاهترین زمان ممکن است.

در نهایت…

ما به حضور شما در سایت خود میبالیم.

مدیریت مهرسازی و چاپ نوین

شما میتوانید به سادگی مهرسازی و چاپ نوین را در نقشه پیدا کرده .به راحتی هر چه تمام می توانید ما را بیابید.ما برای سهولت شما عزیزان مسیر یابی شما با دو برنامه کاربردی و پرطرفدار گوگل مپ و ویز فراهم نمودیم.

کافی است برای آمدن به آدرس دفتر بر روی یکی از دو لینک زیر کلیک نمایید.

گوگل مپ   ویز

فهرست
error: Content is protected !!
تماس با ما